Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Володимир Путін і мрії про Ялту-2

Автор:

|

Жовтень 30, 2016

|

Рубрика:

Володимир Путін і мрії про Ялту-2

1030___04-4

Давно не було в інформаційному просторі згадок про колишнього міністра закордонних справ Польщі Радослава Сікорського. Ще кілька років тому він був одним з найбільш активних дипломатів Європи. В часи української політичної кризи 2014-го він разом з колегами з Німеччини та Франції багато зробив, щоб допомогти її розв’язати. А потім несподівано пересів у крісло спікера польського Сейму. У неофіційних розмовах твердили: це через те, що пана Сікорського поза очі називають русофобом.

І ось 30 жовтня чи не усі інформаційні агенції України цитують Радослава Сікорського. Напередодні він взяв участь у програмі «Горизонт» на телеканалі TVN24 і заявив про високу ймовірність того, що Володимир Путін погодиться відмовитися від підтримки президента Сирії Башара Асада, якщо США залишать йому Україну. На думку досвідченого дипломата, нинішній господар Кремля перебуває у складному фінансовому становищі, отож, не виключено, що він готується запропонувати новому президенту США якийсь великий контракт.

«Те, про що він мріє – це така собі Ялта-2, після якої настало би глобальне порозуміння, розділене між рівносильними потугами», – сказав Радослав Сікорський і уточнив. – Умовою для цього була б поява в Білому домі Дональда Трампа.

Нагадаємо, що на Ялтинській конференції 1945 року лідери Антигітлерівської коаліції прийняли рішення щодо повоєнного ладу у світі.

На світлині: Радослав Сікорський.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply