Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Володимир Парасюк образився за «імбецила»

Автор:

|

Вересень 23, 2016

|

Рубрика:

Володимир Парасюк образився за «імбецила»

parasyukvsvilkul

Інтернет-портали України 23 вересня обговорюють доволі запеклу бійку між двома народними депутатами, що сталася напередодні ввечері у будівлі телеканалу «112 Україна». Один з її учасників позафракційний Володимир Парасюк не виключає, що «десь перегнув палку». Але не висловив жалю з приводу сутички з представником «Опозиційного блоку» Олександром Вілкулом. Агенція УНІАН наводить таку цитату: «Напевно, кожен нормальний чоловік у цій країні, коли в його сторону, за будь-яких обставин, говорять, що він недорозвинутий імбецил або що 8 класів закінчив, я думаю, що це була б нормальна реакція на такі слова».

Образа Володимира Парасюка є цілком обґрунтованою. У нього справді були якісь проблеми з освітою й на це чомусь надто часто і перебільшено вказують. Окрім того, пролунав термін малозрозумілий, але однозначно з галузі психіатрії. Ми спеціально глянули у довідкову літературу. Імбецильністю називають затримки психічного розвитку. Такі особи не підлягають навчанню, мова примітивна, на зміну обстановки реагують неадекватно, за несприятливого оточення поведінка може бути асоціальною. Безперечно, таке ніхто б не стерпів. Тим паче, що пан колишній регіонал справді може бути визнаний за «несприятливе оточення». Втім, позиватися до нього ображений нардеп не планує. Мабуть даремно. На жаль нема якісної світлини інциденту на телеканалі. Є, правда, архівне фото, де Володимир Парасюк перебуває у секторі «Опоблоку» парламентської зали. Вгорі над ним (в окулярах) стоїть Олександр Вілкул. А на розмитому зображенні бійки (світлитна внизу) видно, що саме він скрутив за шию Володимира Парасюка, аж окуляри злетіли. То хто тут агресивніший?

Втім, конфлікт мав продовження. Вийшовши з приміщення, Володимир Парасюк побачив автомобіль Олександра Вілкула і спробував у ньому хоч щось зламати. Потім видряпав якийсь начебто напис на капоті. Це вже зумисне пошкодження майна. Але тепер Олександр Вілкул сказав, що не буде подавати заяву з метою отримати компенсацію. І пояснив це такими словами: «З огляду на інтелектуальний рівень Парасюка, нічого вимагати від нього не буду». Зате водій нардепа чужим інтелектом не переймається і вже попросив відкрити кримінальне провадження за фактом пошкодження автомобіля. Отже, це ще не кінець історії про те, як два нардепи побилися.

04_0923-1

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply