Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Володимир Гройсман каже, що вже загуло

Автор:

|

Липень 11, 2016

|

Рубрика:

Володимир Гройсман каже, що вже загуло

Gro_foto

У понеділок, 11 липня, агенція «Укрінформ» виклала кілька тез з чергового щотижневого звернення прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Він, зокрема, подякував силовим відомствам за сумлінну діяльність в очищенні влади від корупціонерів. Нагадав про недавнє затримання одного з заступників міністра охорони здоров’я, який перебував на посаді понад рік. «Я говорив і дав всім корупціонерам чіткий посил, що сядете, аж загуде. Вже починає гудіти. Вже починається рух на очищення влади», – наголосив керівник уряду. Тут, правда, дещо спантеличує заява про те, що починається очищення влади. А українське суспільство чомусь вважало, що цей рух розпочався з перемогою Революції гідності.

Володимир Гройсман також висловив сподівання, що цього тижня припиниться блокування трибуни Верховної Ради. І висловився з цього приводу доволі жорстко: «Блокувати – це просто злочин, злочин проти українського народу».

Нагадаємо, що перешкоди а роботі парламенту здійснюють фракції «Батьківщини» та Радикальної партії, вимагаючи негайного розгляду питань про тарифи для населення та офшорні справи вищих посадовців з Президентом України включно.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...