Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Воїни АТО – на марафоні у Вашингтоні

Автор:

|

Жовтень 30, 2016

|

Рубрика:

Воїни АТО – на марафоні у Вашингтоні

1030___07-4

30 жовтня у Вашингтоні відбувся традиційний, 41-й Марафон Морської піхоти США. Про особливість цьогорічного забігу повідомив з місця події власний кореспондент агенції «Укрінформ». Вона полягає в тому, що 10-кілометрову дистанцію здолали четверо українців – Вадим Свириденко, Вадим Мазніченко, Дмитро Фесенко і Павло Степанов. Це воїни АТО, які після серйозних поранень пройшли курс реабілітації.

Забіг проходив у Арлінгтоні – передмісті американської столиці, де розташована головна будівля Міністерства оборони США, відома усьому світові як Пентагон. Саме біля його величної споруди тисячі бігунів взяли старт. А сигналом для нього служив не традиційний пістолет, а постріл з гармати. Місцем фінішу стала площа біля пам’ятника «Iwo Jima», спорудженого для увічнення подвигів морських піхотинців, що полягли у збройних конфліктах.

Українці вирізнялися характерною спортивною формою, тому їх легко впізнавали глядачі. А впізнавши – щиро вітали. Ведучий на старті зробив це аж двічі, і щоразу за тим лунали  оплески вболівальники.

Четверо українських воїнів АТО були відібрані з 60-ти претендентів. Протягом кількох днів вони тренувалися на базі Морської піхоти США «Квантіко» біля Вашингтона. Виступ українців у марафоні відбувся завдяки сприянню Вашингтонського філіалу міжнародного благодійного фонду Allied Forces Foundation, трастового фонду НАТО із реабілітації поранених, Посольства України в США та волонтерських організацій.

1030___07-3

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply