Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Вогонь знищив Національний музей Бразилії

Автор:

|

Вересень 03, 2018

|

Рубрика:

Вогонь знищив Національний музей Бразилії

Про цю нищівну пожежу розповідають у понеділок, 3 вересня, європейські інтернет-видання. За повідомленням бразильської газети «Globo», експозиція музею практично знищена.

Національний музей розташований у Ріо-де-Жанейро і є найстарішою науковою установою країни. Ця будівля колись служила резиденцією португальської королівської сім’ї. Музей був заснований в 1818 році королем Португалії Жуаном VI. Тут були представлені одні з найбільших на усьому Американському колекції тварин, мінералів, скам’янілостей, мумій, індіанської посуду. Експозиція включала важливі для науки знахідки – кістки динозавра і кістяк давньої жінки, якому було 12 тис років. Директор музею в інтерв’ю бразильському телебаченню назвав подію трагедією для культури.

Причина займання наразі ще не встановлена. Повідомлень про постраждалих не надходило. Пожежа виникла після завершення у музеї робочого дня.

Це був музей, проблеми якого тривалий час ігнорувалися, на його підтримку не виділялося достатньо коштів. Все це обернулося важкими наслідками для національної спадщини Бразилії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply