Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Вогонь у відповідь відкривали!

Автор:

|

Жовтень 12, 2016

|

Рубрика:

Вогонь у відповідь відкривали!

kopyya-1012___01-1

Напруження у зоні бойових дій не спадає. Зведення прес-центру штабу АТО станом на 12 жовтня повідомило про 44 обстріли, здійснені окупаційними військами протягом минулої доби. І ледь чи не всі свої провокаційні зусилля загарбники сконцентрували на Маріупольському напрямку, де відкривали вогонь 34 рази. У тому числі з артилерії калібру 122 міліметри та мінометів калібру 82 та 120 міліметри. Інтенсивність обстрілів була приблизно однаковою і вдень, і вночі. На Луганському напрямку зафіксовано 7 порушень режиму тиші. Тут, окрім гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї, ворог використовував протитанкові ракетні комплекси та міномети. Донецький напрямок цього разу виявився найспокійнішим – 3 обстріли. Але при цьому Авдіївку атакували 122-міліметровими артилерійськими снарядами.

Вперше за доволі тривалий час українські військовики, аби запобігти проривам супротивника, декілька разів були змушені відкривати вогонь у відповідь

І приємна новина. Після хакерської атаки, що мала прикрі наслідки, прес-центр штабу АТО 12 жовтня повернувся у мережу Facebook. При цьому офіційна сторінка змінила свою обкладинку, розмістивши світлину, яку ми сьогодні пропонуємо увазі читачів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply