Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Вогонь у відповідь не відкривають…

Автор:

|

Вересень 24, 2016

|

Рубрика:

Вогонь у відповідь не відкривають…

01_0924-3

Такими словами можна стисло передати зміст завершальних речень усіх офіційних повідомлень із зони бойових дій на Донбасі. Схоже, це вже стало традицією. Ось і у зведенні прес-центру штабу АТО станом на 24 вересня написано: «Незважаючи на провокації, Збройні Сили України неухильно дотримуються Мінських домовленостей».Тим часом контрольовані російською владою бандформування усі досягнуті угоди цинічно порушують.

Минулої доби загарбники відкривали вогонь аж 28 разів. І не лише, як це вже стало звичним, із гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї. По Авдіївці стріляли із зенітної установки, по Зайцевому та Новоселівці – з мінометів двох калібрів. І це лише на Донецькому напрямку. Подібне зафіксовано і на Луганському напрямку. Тут в районі Новозванівки та Новоолександрівки ворог вів вогонь з міномету 82-го калібру та зенітної установки. Помічено і присутність у лавах терористів снайперських груп.

Тим часом у зоні проведення Антитерористичної операції українські військовики не лише боронять Вітчизну, а й підвищують свою бойову майстерність. Прес-центр штабу АТО розповідає про те, як особовий склад однієї військових частин провів навчальні стрільби з бойових машин піхоти. Незважаючи на негоду, вражали усі мішені. Отож, хоча б під час вишколу, а таки відкривали влучний вогонь!

На світлині: фрагмент навчальних стрільб.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...