Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 15, 2019

Водії перекрили трасу «Одеса-Київ»

Автор:

|

Травень 14, 2016

|

Рубрика:

Водії перекрили трасу «Одеса-Київ»

MICT_n__16-05-14__06_Одеса

Сталося це на 22-му кілометрі неподалік села Дачне. Організаторами і учасниками акції стали водії великовагових автомобілів, яких прийнято називати «далекобійниками». Своїми фурами вони перекрили три смуги в бік Одеси.

Обурення, а за ним і протест, викликав відкритий 11 травня контрольний пункт «Укртрансбезпеки», на якому перевіряють габарити та вагу транспортних засобів. Якщо з’ясується, що навантаження на вісь перевищує 7 тонн або фактичною маса машини становить понад 24 тонн, то водій не вправі їхати автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.

Далекобійники не заперечують проти зважування і заборони користування шляхами. Вони лише не задоволені тим, що за надмірне завантаження карають їх, хоча за логікою нести відповідальність за це повинні власники вантажу. А найцікавіше, що шофери вимагають чесного зважування, з однаковим ставленням до всіх. Тобто, без хабарів. Ох і дива творяться в Україні! 11 травня відкрили пункт, а через три дні водії вже скаржаться, що там пустила коріння корупція.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply