Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Водій фури переїхав дев’ять велосипедистів

Автор:

|

Вересень 01, 2016

|

Рубрика:

Водій фури переїхав дев’ять велосипедистів

10_0901-11

Про цю моторошну дорожньо-транспортну пригоду, що сталася 1 вересня, розповів сайт Еспресо.ТV.  За свідченнями очевидців група з 9 велосипедистів їхала автомобільною трасою Київ–Чернігів у напрямку столиці. Аж раптом усіх їх одразу збив водій вантажівки, що рухався у попутному з ними напрямку. Наслідок трагічний. Один велосипедист загинув на місці, решта восьмеро з травмами шпиталізовані. Стан трьох з них оцінено як вкрай тяжкий.

Наразі не встановлено, чому шофер не обминув групу. Адже це були велосипедисти із спортивної школи у Броварах, що на Київщині. Є інформація, що усі вони 2000 року народження. Тобто не новачки. Окрім того, їх супроводжував тренер. Тому малоймовірно, щоб вони порушували правила руху й наражалися на небезпеку. До речі, наставник спортсменів теж потерпів. Його в тяжкому стані забрала  карета швидкої допомоги.

Що ж стосується винуватця трагедії, то автомобіль має іноземну реєстрацію. За попередньою інформацією в напрямку Києва їхало дві фури, якими керували батько та син. Наїзд скоїв син.

10_0901-2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...