Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Влада США розпочала втілювати проект «Стіна»

Автор:

|

Вересень 27, 2017

|

Рубрика:

Влада США розпочала втілювати проект «Стіна»

Президент Дональд Трамп обіцяв побудувати «велику красиву стіну» між Сполученими Штатами і Мексикою ще під час передвиборної кампанії. І ось 27 вересня сайт ВВС повідомив, що справа нарешті зрушила з місця і фахівці приступили до будівництва. Правда, наразі ще не самої стіни, а її прототипів. Всього буде споруджено вісім зразків з різних матеріалів і за різними технологіями. Чотири ділянки стіни будуть виконані з бетону, а решта – з альтернативних матеріалів.

Фрагменти будуть досягати 9 метрів у висоту і 9 метрів в довжину. На роботи із спорудження усіх восьми ділянок відведено 30 днів. По їх завершенні буде перевірено функціональність різних варіантів конструкції, а вже після цього влада прийме остаточне рішення. Основний критерій – ефективність загороджень, покликаних перешкодити проникненню контрабандистів на територію США.

Будівництво прототипів загородження розпочали на кордоні з Мексикою поблизу Сан-Дієго у присутності значного числа представників федеральних і місцевих правоохоронних органів. Кожна ділянка прототипу обійдеться приблизно у $ 450 тис. Американське керівництво сподівалося залучити до фінансування будівництва стіни мексиканський уряд. Але той рішуче відкинув таку можливість.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply