Влада Києва почула голос громади
У п’ятницю, 9 лютого, депутати Київської міської ради підтримали петицію з проханням знести як незаконну так звану «каплицю» Московського патріархату. Її спорудили неподалік фундаменту Десятинної церкви у Києві на території Національного музею історії України, як з’ясувалося, без законних на те підстав.
Таке нехтування загальноприйнятими нормами викликало обурення активістів і кілька масових акцій протесту. Врешті петиція про знесення незаконної каплиці зібрала понад 10 тисяч підписів. Тобто таку кількість, яка необхідна, щоб звернення офіційно розглянули. Відтак постійна комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування винесла проблему на обговорення. Воно тривало понад дві години. Бо йшлося не лише про те, щоб підтримати петицію. Належало також вирішити подальшу долю незаконної забудови. Під час засідання встановлено, що дозволу зводити будь-які споруди на цій ділянці ніхто не отримував, а департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва не видавав і не реєстрував документи, які дають право виконувати будівельні чи підготовчі роботи за адресою вулиця Володимирська, 2.
Кобзар Валерій Харченко просить допомоги
Звернення кобзаря, волонтера, патріота України Валерія Харченка до всКобзар Валерій Харченко просить допомоги
APPELL von Kobsaspieler, Freiwilliger, Patriot der Ukraine Valeriy KhaЧому ніхто не знає про князя, котрий розбив перший наступ на Київ московитів?
Минуле якого не знаємо. Чому українська історія є витвором сусідськихПутін продовжує бавитися в «морський бій»
*** В небі чистім високім сяє золотом Сонце, Над Дніпром синьооким від