Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Вкотре про автомобілі з іноземною реєстрацією

Автор:

|

Травень 25, 2017

|

Рубрика:

Вкотре про автомобілі з іноземною реєстрацією

Це одна з тих проблем України, через які часто трапляються акції з перекриванням доріг. А все тому, що відповідні закони наче навмисне розвернуті проти інтересів людей. Розмитнення купленого за кордоном автомобіля надто дороге. От громадяни України залишають на них закордонні номери. Але тоді змушені кожні п’ять чи десять днів перетинати кордон, бо машина вважається транзитною. Однак з’явився шанс, що автівки на єврономерах можуть узаконити в Україні

Сьогодні, 25 травня, комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики розглянув законопроект депутата Максима Бурбака. Він пропонує встановити збір на нерозмитнені автомобілі у розмірі 2 євро на день ($ 2,24). На засіданні були й активісти, які виступають за легалізацію машин на іноземних номерах. Рішенням комісії законопроект рекомендовано до розгляду в першому читанні. А перед другим його планують доопрацювати разом з представниками власників таких автомобілів.

Сьогодні ж біля будинку Верховної Ради активісти громадської організації «Авто Євро Сила» організували акцію з вимогою відкликати законопроект про введення плати за авто на іноземних номерах і перекрили частину вулиці Грушевського.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply