Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Візит Президента України до Бельгії

Автор:

|

Липень 12, 2018

|

Рубрика:

Візит Президента України до Бельгії

Петро Порошенко, перебуваючи у четвер, 12 липня, у Брюсселі, де завершився дводенний саміт НАТО, взяв участь у низці заходів та провів кілька двосторонніх зустрічей з політичними лідерами.

Ось як охарактеризував Глава Української держави свою зустріч з Президентом США: «Це була абсолютно довірлива розмова і я дуже задоволений, що Україні був відданий пріоритет. І була абсолютна необхідність, що перед поїздкою в Гельсінкі нам потрібно було поспілкуватися з Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом. Я цією розмовою повністю задоволений». Уточнимо, що йдеться тут про саміт лідерів США і Росії, який заплановано провести у Гельсінкі у понеділок, 16 липня.

Під час зустрічі Петра Порошенка з Президентом Франції Еммануелем Макроном досягнуто згоди щодо необхідності активізувати переговорний процес у Нормандському форматі. Співрозмовники також обговорили безпекову ситуацію на Донбасі та узгодили подальші кроки для забезпечення виконання Мінських угод і запровадження миротворчої місії ООН.

Президент України окремо наголосив на важливості консолідації міжнародних зусиль для посилення тиску на Росію для невідкладного звільнення всіх українських політв’язнів, у тому числі Олега Сенцова, Романа Сущенка та Володимира Балуха.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply