Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 20, 2019

Візит Президента Литви в Україну

Автор:

|

Грудень 12, 2016

|

Рубрика:

Візит Президента Литви в Україну

1212___04-4

У понеділок, 12 грудня в Україні перебуває з робочим візитом Президент Литовської Республіки Даля Грібаускайте. Після офіційної церемонії зустрічі Президент України Петро Порошенко провів з гостею перемовини віч-на-віч. Потім під головуванням обох лідерів відбулося засідання Ради Президентів України та Литовської Республіки. За її підсумками підписано низку українсько-литовських двосторонніх документів. Глави держав також взяли участь у роботі українсько-литовського бізнес-форуму.

Президенти виступили на спільній прес-конференції. Петро Порошенко, зокрема, заявив: «Ми надзвичайно цінуємо послідовну позицію Литви на підтримку чіткої імплементації Мінських угод». Далі він наголосив, що в умовах, коли на Донбасі тривають обстріли, а Росія постійно порушує досягнуті у білоруській столиці домовленості, необхідно продовжити санкції проти Російської Федерації. Президент України також подякував Литві, яка першою протягнула руку допомоги Україні у найважчі часи і зараз постійно надає підтримку.

«Наші люди завжди тримають українців у своєму серці. Все, що відбувається в Україні, для нас надзвичайно важливо. Я хочу надіслати свої найтепліші почуття усім українцям від литовців. Ми стоїмо поруч з вами в усіх ваших викликах. І ми робимо усе, щоб допомогти вам», – сказала Президент Литовської Республіки Даля Грібаускайте.

А ще цього дня прийнято Спільну заяву президентів з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між двома державами.

1212___04-5

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...