Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Візит Президента ФРН в Україну

Автор:

|

Травень 29, 2018

|

Рубрика:

Візит Президента ФРН в Україну

Франк-Вальтер Штайнмаєр у вівторок, 29 травня, вперше приїхав в Україну як Президент Німеччини. Офіційною метою його візиту були переговори з Президентом України Петром Порошенком і Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, а також зустрічі з українськими студентами та школярами, які вивчають німецьку мову, з нагоди Німецько-українського року мов.

Президент України прийняв Франка-Вальтера Штайнмайера в своїй щойно відреставрованій офіційній резиденції – спорудженому в ХVIII столітті розкішному Маріїнському палаці. Він назвав відносини України з Німеччиною унікальними, а самого гостя – давнім другом, з яким він неодноразово зустрічався під час його перебування на посаді міністра закордонних справ ФРН.

На спільному брифінгу за підсумками переговорів Петро Порошенко заявив, що безпека і відбиття агресії Росії в Донбасі і Криму є пріоритетами зовнішньої політики України. У свою чергу, німецький Президент підтвердив, що для Берліна безпека України теж є пріоритетом. Але в методах досягнення сторони розходяться. На думку Петра Порошенка, Москва саботує виконання Мінських угод, і посадити її за стіл переговорів можна тільки подальшим посиленням санкцій. Натомість Франк-Вальтер Штайнмаєр говорив про необхідність реанімації переговорів в форматі нормандської четвірки і старанно уникав вживання слова «санкції».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply