Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Візит Посла Франції на Донбас

Автор:

|

Червень 04, 2018

|

Рубрика:

Візит Посла Франції на Донбас

Про нього у понеділок, 4 червня, повідомляє прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС). Зустріч і перемовини Командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон та двома дипломатичними працівниками, що її супроводжували, відбулися у Луганській області. Обговорено низку питань щодо ситуації на Сході України. Командувач Сергій Наєв подякував в особі пані Ізабель Дюмон французам за підтримку та солідарність з народом України у боротьбі з російським агресором та ґрунтовно й відверто відповів на всі запитання французьких дипломатів.

Оприлюднене цього ж дня зведення із зони бойових дій інформує про 27 обстрілів українських позицій, здійснених минулої доби російсько-терористичними військами.  У тому числі вони 4 рази відкривали вогонь з важкого озброєння. Ділянками зосередження напруженості учора були Авдіївка, Новотороїцьке, Гнутове, Лебединське. А ввечері, близько 21:00 окупанти з гармат калібру 152 міліметри випустили кілька снарядів по селищу Талаківці. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Минулої доби у лавах українців втрат не було. У супротивника, заданими розвідників, одного бойовика убито.

Перед ранком у понеділок, 4 червня, загарбники обстріляли з 82-міліметрових мінометів підступи до Зайцевого, за що отримали адекватну відповідь.

Світлина: французькі дипломати під час перемовин.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply