Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 25, 2019

Візит Петра Порошенка у Республіку Мальту

Автор:

|

Березень 29, 2017

|

Рубрика:

Візит Петра Порошенка у Республіку Мальту

Він розпочався сьогодні, 29 березня, і триватиме два дні. Візит має робочий характер, а здійснюється на запрошення президента Європейської народної партії (ЄНП) Джозефа Долі. Острів Мальта став місцем проведення чергового конгресу ЄНП. Глава Української держави вже виступив на ньому з темою «Майбутнє Європи» та взяв участь у розширеному саміті партії.

«ЄНП має вирішальне значення для Європи. Так було завжди. Вона допомагала «європейському кораблю» дотримуватись курсу в найважчі часи. І саме ЄНП має забезпечити виживання цього корабля у штормі сьогодення», – сказав Петро Порошенко. До того ж він запевнив, що світлого майбутнього Європи не буде без миру в Україні. Президент також підтримав слова Голови Європейської Ради Дональда Туска: «Або буде об’єднана Європа, або ж не буде Європи взагалі».

«Це не перебільшення. «Вгору або вниз», «пан або пропав». Європейські політики більше не діляться на «лівих та правих». Або на «лібералів» та «консерваторів». Вони тепер або проєвропейські, або антиєвропейські», – наголосив Петро Порошенко.

Завтра, 30 березня, Президент України зустрінеться із Дональдом Туском, лідерами низки держав Євросоюзу і головою Європарламенту Антоніо Таяні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...