Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 22, 2019

Візит Павла Клімкіна до Сполучених Штатів

Автор:

|

Березень 06, 2017

|

Рубрика:

Візит Павла Клімкіна до Сполучених Штатів

Він має робочий характер і триватиме два дні. Міністр закордонних справ України прибув у Вашингтон 6 березня. Символічно, що перш за все Павло Клімкін поклав квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку в столиці США. Того ж дня очільник українського зовнішньополітичного відомства зустрівся з керівництвом та експертами провідних аналітичних центрів Вашингтона.

А завтра, 7 березня відбудуться офіційні перемовини у Державному департаменті й у Білому домі. Заплановано зустрічі Павла Клімкіна з Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном, представниками Адміністрації та Конгресу США. Міністр також виступить під час слухань у Комітеті з питань асигнувань Сенату США. Тема – «Російська політика і наміри щодо окремих Європейських країн: приклад України».

Міністерство закордонних справ України на своєму сайті так охарактеризувало мету візиту – «надання додаткового імпульсу інтенсивному політичному діалогу між Україною та США в рамках обговорення широкого кола практичних питань порядку денного українсько-американського стратегічного партнерства як в контексті відновлення територіальної цілісності та суверенітету України, так і підтримки Вашингтоном поступального просування внутрішніх реформ в Україні».

Світлини з сайту МЗС

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...