Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Візит до Авдіївки польського депутата

Автор:

|

Лютий 18, 2017

|

Рубрика:

Візит до Авдіївки польського депутата

У суботу, 18 лютого, до багатостраждального міста прибула депутат Сейму Республіки Польща Малгожата Ґосєвська. Про це на своїй facebook-сторінці повідомив глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. Він розповів, що вже завершено об’їзд тих житлових кварталів, які позавчора і вчора були обстріляні російськими окупантами. «Разом із нашими польськими колегами документуємо усі злочини рашистів проти людськості і проти України, щоб передати усе це в міжнародний трибунал», – написав очільник Донеччини.

Нинішні враження належним чином доповнять ті матеріали, які вже зібрала заступник голови комісії нижньої палати парламенту Польщі у закордонних справах Малгожата Ґосєвська. Вона відома в Україні, переш за все тим, що була одним з основних ініціаторів підготовки доповіді «Російські військові злочини в Східній Україні у 2014 році», згодом презентувала готовий документ і передала до Міжнародного кримінального суду в Гаазі. А це понад пів тисячі сторінках доказового матеріалу.

Світлини: вгорі – Павло Жебрівський і Малгожата Ґосєвська на околицях Авдіївки, внизу – одна з сторінок доповіді про військові злочини Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply