Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Вірте чуткам: ПриватБанк націоналізовують

Автор:

|

Грудень 19, 2016

|

Рубрика:

Вірте чуткам: ПриватБанк націоналізовують

1219___02-2

Що таке станеться, засоби масової інформації постійно повідомляли впродовж кількох недавніх тижнів. І з не меншою послідовністю керівництво банку спростовувало плани націоналізації, а всі чутки пояснювало інформаційною атакою. Повірити у те, що у ПриватБанку якісь проблеми, було непросто. Адже це найбільший за розмірами активів український банк, один з перших приватних у державі (зареєстрований 19 травня 1992) і почувався доволі впевнено. Аж раптом у понеділок, 19 грудня, у День Святого Миколая, на сайті Президента України з’явився коментар «щодо переходу «Приватбанку» у власність держави». Петро Порошенко пояснив, що усі, хто вважав цю фінансову установу потужною, – помилялися. Насправді вона мала от-от впасти. «Саме тому, – сказано у коментарі, – протягом останніх годин Рада національної безпеки і оборони, Національний банк, Кабінет Міністрів та Міністерство фінансів ухвалили всі юридично-формальні рішення для переходу «ПриватБанку» у повну державну власність».

Новим власником стала держава в особі Міністерства фінансів України. Для управління банком вже найнято нову високопрофесійну групу фахівців, сформовану з участю Європейського банку реконструкції та розвитку. А клієнтів «ПриватБанку» глава держави закликав зберігати спокій.

Залишається додати, що великим акціонером «ПриватБанку» є (чи вже був?) один з найбагатших людей України Ігор Коломойський, у якого був (а може, триває й далі?) конфлікт з Президентом України Петром Порошенком.

Архівна світлина: Петро Порошенко та Ігор Коломийський.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...