Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 21, 2018

Вірмени хочуть бути господарями своєї країни

Автор:

|

Червень 13, 2016

|

Рубрика:

Вірмени хочуть бути господарями своєї країни

7_вірменія

13 червня біля споруди національних Зборів (парламенту) Вірменії відбулася акція проти створення єдиної з Росією системи протиповітряної оборони (ППО). Причиною протесту стала ухвала про включення до порядку денного розгляд угоди «Про створення об’єднаної регіональної системи ППО в кавказькому регіоні колективної безпеки між Росією і Вірменією».

Патріотично налаштовані вірмени вимагали від депутатів проголосувати проти такої угоди. Один з організаторів акції Мушег Данієлян пояснив журналістам, що таким міждержавним документом сили ППО Вірменії фактично передадуть в управління Росії, а окрім того, це може загрожувати безпеці Карабаху.

Влада країни заперечує звинувачення і навіть знаходить в запланованій угоді певні переваги. Мовляв, вона дозволить Вірменії скористатися широкими можливостями ППО Росії. Однаак сумнівно, щоб це заспокоїло громадську думку. Адже дуже активну участь у протестах беруть симпатики ініціативи «Ми — господарі нашої країни». А такі з командною позицією Росії ніколи не погодяться.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...