Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Вірменія розгортає боротьбу з корупцією

Автор:

|

Червень 19, 2018

|

Рубрика:

Вірменія розгортає боротьбу з корупцією

Парламент країни у вівторок, 19 червня, позбавив депутатської недоторканності члена фракції правлячої у минулому Республіканської партії, генерал-лейтенанта Манвела Григоряна. Служба національної безпеки (СНБ) Вірменії розповсюдила кадри обшуків у його особняку і на дачі. Виявлено велику кількість зброї та боєприпасів. А ще знайшли понад 30 транспортних засобів, у числі яких автомобілі «Роллс Ройс», «Хаммер», «Тойота», «Мерседес», позашляховики, снігоходи, колекційні автомобілі, машина швидкої допомоги і техніка військового призначення. Вилучено десятки мільйонів драмів, сотні тисяч доларів готівкою. Порушено кримінальну справу, Манвела Григоряна взято під варту.

Але справжній шок вірмени пережили, коли дізналися, що у будинках генерала складовано сотні ящиків з продуктами, медпрепарати, військова форма, включаючи шкарпетки, черевики і білизну, що призначалися солдатам під час збройних зіткнень у Нагірному Карабасі. У багатьох ящиках зі згущеним молоком і консервами – листи солдатам від школярів. Як припускають, колись бойової генерал розкрадав гуманітарну допомогу.

Втім, справа Манвела Григоряна – лише один з епізодів боротьби з корупцією і тіньовою економікою, яку розпочав недавно призначений уряд Нікола Пашиняна. Поміж інших епізодів антикорупційних заходів – розкриття великої корупційної схеми, використовуючи яку, найбільші супермаркети торговельної мережі «Єреван сіті» роками ухилялися від сплати податків.

Світлина: прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply