Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Вірменія: партія влади не хоче влади

Автор:

|

Квітень 28, 2018

|

Рубрика:

Вірменія: партія влади не хоче влади

Про такий політичний парадокс стало відомо у суботу, 28 квітня. Цього дня Республіканська партія Вірменії (РПВ), яка володіє більшістю у парламенті, оголосила, що не буде висувати кандидата на посаду глави уряду. З такою заявою цього дня виступив віце-спікер парламенту Едуард Шармазанов.

Як твердять, рішення прийнято після взаємних консультацій між колишнім прем’єр-міністром Сержем Саргсяном, який залишив посаду під тиском багатотисячних вуличних маніфестацій, тимчасовим очільником уряду Кареном Карапетяном, який також представляє партію більшості, і спікером парламенту. «Всі ми згодні, що це найкраще для Вірменії рішення», – наголосив  Едуард Шармазанов. За його словами, правляча нині Республіканська партія обговорить всі кандидатури, які будуть запропоновані до 1 травня, коли на спеціальному засіданні парламенту відбудуться вибори глави уряду.

На посаду прем’єр-міністра Вірменії претендує лідер протестного руху і керівник опозиційної фракції в парламенті Нікол Пашинян. Сам він назвав цю новину непоганою, але і не зовсім доброю. «Було б добре, якби РПВ оголосила, що разом з іншими фракціями підтримає народного кандидата в прем’єр-міністри», – заявив Нікол Пашинян.

Світлина Reuters: Нікол Пашинян.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply