Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, May. 20, 2019

Він відмовився виводити армію проти Майдану…

Автор:

|

Лютий 11, 2017

|

Рубрика:

Він відмовився виводити армію проти Майдану…

У суботу, 11 лютого, відійшов у вічність генерал-полковник Геннадій Воробйов. Радник президента України з питань оборони Юрій Бірюков написав у мережі Facebook: «Сьогодні він провів нараду. Повернувся до кабінету. До свого робочого кабінету – ректора Університету оборони України. І помер. Серце».

Майже п’ятнадцять років (від листопада 2009-го по січень 2014-го) Геннадій Петрович Воробйов служив Вітчизні на високій та відповідальній посаді командувача Сухопутних військ Збройних Сил України. Він був єдиним представником вищого військового керівництва, який відмовився виводити війська проти Євромайдану. Згодом, як перший заступник начальника Генерального штабу, понад два роки війни провів безпосередньо на передовій. Позивний – «Вільний». З травня 2016 року керував Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського.

«Дякую за гідну службу, Геннадію Петровичу. За витримку, за мужність і за чесність дякую. Світла пам’ять про Вас назавжди залишиться у наших серцях», – такими словами завершив Президент України Петро Порошенко текст співчуття, висловленого рідним і близьким покійного.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...