Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

«Вільне відвідування» у слідчому ізоляторі

Автор:

|

Вересень 13, 2018

|

Рубрика:

«Вільне відвідування» у слідчому ізоляторі

Інтернет-видання «Громадське» у четвер, 13 вересня, повідомляє, що засуджені колишні військовослужбовці розформованої спеціальної роти «Торнадо» мали можливість безперешкодно виходити на вулицю з Лукянівського слідчого ізолятора (СІЗО) у Києві. Джерело інформації дуже авторитетне – головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

В інтерв’ю телеканалу «112 Україна» він заявив: «У всіх «торнадівців» були магнітні карточки, які дозволяли їм вийти на вулицю. Не тільки ключі, але й магнітні карточки». Як відомо, нещодавно екс-бійці «Торнадо» влаштували у Лук’янівському СІЗО бунт, який здобув широкий резонанс і спричинив ретельну перевірку всіх обставин інциденту та режиму утримання цих засуджених.

Ось що розповів з цього приводу Анатолій Матіос: «Ми встановили осіб у Київському ізоляторі, які за весь період, а це 1,5 року перебування, не провели в камері «Торнадо» жодного обшуку, які передбачені щотижня для того, щоб знайти заборонені речі і предмети. А якщо є дані, що там є заборонені предмети, необхідно проводити так званий «шмон», тобто обшук з встановленням усіх місць, де вони можуть перебувати». Він додав, що під час обшуків у приміщеннях, же утримували «торнадівців», було знайдено 142 телефони.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply