Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 5, 2020

Віктор Ющенко на розмір пенсії не скаржиться

Автор:

|

Квітень 25, 2016

|

Рубрика:

Віктор Ющенко на розмір пенсії не скаржиться

MICT_n__16-04-25__07_Ющенко

У пресу просочилася інформація про те, як живеться нині третьому президентові України в плані матеріального забезпечення. Виявляється, помітно краще, ніж його попередникам. Леонід Кравчук та Леонід Кучма таких пільг та привілеїв не мають і близько. Про це вдалося дізнатися з програми «Схеми», яка є спільним проектом Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший».

Якщо вірити розповсюдженій інформації, торік, окрім пенсії, Віктор Ющенко отримав ще й 115 тисяч гривень в якості довічного грошового утримання колишнього президента. А на його помічників з державного бюджету було витрачено 323 тисячі. За лідером Помаранчевої революції закріплено два державні автомобілі. І не вітчизняного виробника, а Volkswagen і Mercedes Benz, які обслуговують аж три водії. Це впродовж 2015 року обійшлося у 179 тисяч гривень

Виявляється, ці привілеї надано указом Віктора Януковича «Про забезпечення, обслуговування та охорону Віктора Ющенка» від 12 березня 2010 року. Зрозуміло, сам підписант цього документу жодних привілеїв від Української держави не має. Він їй ще сам винен.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply