Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Віктор Янукович написав листа Президенту США

Автор:

|

Лютий 22, 2017

|

Рубрика:

Віктор Янукович написав листа Президенту США

22 лютого стало відомо, що екс-Президент України попросив Дональда Трампа дати юридичну та політичну оцінку діям американських політиків під час Євромайдану. Окрім цього, Віктор Янукович звернувся до інших світових лідерів – Німеччини, Франції, Польщі, керівників Ради Європи, ПАРЄ та Європарламенту.

Президент утікач вперто продовжує повторювати, що події на Євромайдані були державним переворотом, підтриманим західними країнами та США та «щедро фінансованим міжнародними фондами». За його словами, «головна причина трагічних подій – бажання за будь-яку ціну захопити владу в Україні».

У своєму зверненні Віктор Янукович запропонував деякі компроміси: проведення референдуму про статус Донбасу «у разі невиконання Україною Мінських домовленостей», підключення до нормандського формату представників так званих «ДНР», «ЛНР». До того ж екс-Президент не підтримав блокаду ОРДЛО та заявив, що є прихильником цілісності України, однак «треба створити умови для спільного співіснування».

Додамо, зараз Генпрокуратура України розслідує 8 кримінальних справ проти Віктора Януковича. А в листопаді 2016 року йому оголосили підозру у державній зраді.

Світлини: ТАСС, AMN.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply