Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 18, 2018

Військовики НАТО — пліч-о-пліч із українцями

Автор:

|

Червень 27, 2016

|

Рубрика:

Військовики НАТО — пліч-о-пліч із українцями

маневри__foto

У Львівській області на території Яворівського полігону 27 червня розпочалися українсько-американські військові навчання Rapid Trident-2016 («Репід Трайдент-2016»). Участь у маневрах беруть понад 1800 військовослужбовців з 14 країн світу переважно – членів НАТО. Вони ділитимуться ратний досвідом, а також будуть відпрацьовувати взаємодію з використанням військової техніки, включно з панцерною. Буде застосовано також армійську авіацію.

Офіційна церемонія відкриття навчань за традицією відбулася у Центральному військовому містечку Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (село Старичі Яворівського району). Але оскільки підрозділи, визначені для участі у маневрах, прибули завчасно, військовослужбовці різних національностей вже встигли не лише поспілкуватися, а й подружитися. А це є одним з важливих факторів успішного вишколу.

Навчання Rapid Trident-2016 триватимуть до 8 липня. А загалом на 2016 рік запланована участь українських військовиків у десяти багатонаціональних навчаннях.

маневри7

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...