Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Військову техніку готують до зими

Автор:

|

Жовтень 05, 2017

|

Рубрика:

Військову техніку готують до зими

Війна – це завжди не лише лінія фронту. Щоб бої на ній були успішні, існує низка вкрай потрібних армійських служб. А ще зброя й техніка повинні бути у бездоганному стані. Прес-центр штабу АТО на своїй facebook-сторінці розповідає, як переводять озброєння і військову техніку на режим осінньо-зимової експлуатації у підрозділах оперативно-тактичного угруповання «Луганськ».

У вересні тут провели дефектування, визначилися із обсягами майбутніх робіт, подали заявки на необхідні комплектуючі деталі та паливо-мастильні матеріали. Зараз триває наступний етап робіт. Допомогти армійцям приїхали фахівці Державного підприємства «Львівський бронетанковий завод». До 26 жовтня тисячі одиниць бронетехніки, автомобілів та спеціальних машин будуть готові до експлуатації у холодну пору року. А отже й до того, щоб успішно бити ворога й вигнати його з української землі.

А з оприлюдненого 5 жовтня зведення прес-центру штабу АТО дізнаємося, що промосковські бандформування підтримують напруженість у зоні бойових дій. Особливо це відчувається на Донецькому напрямку. Загалом минулої доби російсько-окупаційні війська здійснили 19 обстрілів наших позицій. Українські підрозділи 12 разів відкривали вогонь у відповідь на ураження противника. Двоє військовослужбовців Збройних Сил України отримали поранення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply