Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Військові кораблі України увійшли в Азовське море

Автор:

|

Вересень 23, 2018

|

Рубрика:

Військові кораблі України увійшли в Азовське море

Український мілітарний портал у неділю, 23  вересня, повідомляє, що пошуково-рятувальне судно A500 «Донбас» та морський буксир A830 «Корець» пройшли під мостом, що сполучає Таманський півострів Росії та анексований Крим.

Раніше надійшла інформація, що їм назустріч у напрямку Керченської протоки вирушили ще два українські військові судна – панцерні артилерійські катери P177 «Кременчук» та P178 «Лубни». Вони були доставлені до Бердянська на початку вересня суходолом і там спущені на воду.

Станом на 17:00 Київського часу кораблі Військово-Морських Сил України «Донбас» та «Корець» завершили проходження Керченської протоки та вже перебувають в Азовському морі. Вони вийшли з Одеси у четвер, 20 вересня, а прибувши до Бердянська, стануть основою новоствореної військово-морської бази українського флоту на Азовському морі. Вона покликана забезпечити можливість відсічі агресивним діям Російської Федерації у цьому регіоні.

У неділю приблизно опівдні літак-розвідник Boeing RC-135V Військово-повітряних сил США розпочав політ поблизу Керченської протоки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply