Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Військова делегація США побувала на фронті

Автор:

|

Листопад 18, 2017

|

Рубрика:

Військова делегація США побувала на фронті

Робочий візит тривав кілька днів. Американські гості відвідали позиції підрозділів Збройних Сил України, розташовані у зоні бойових дій. Окрім того, відбулися професійні розмови військовиків двох країн, які відзначалися духом побратимства. Очолював делегацію аташе з питань оборони при Посольстві США в Україні полковник Томас Уоффорд. Про це розповідає на своїй facebook-сторінці прес-центр штабу АТО.

А з оприлюдненого 18 листопада зведення дізнаємося, що минулої доби вздовж лінії зіткнення російсько-окупаційні війська вели прицільні обстріли українських позицій. При цьому застосовували заборонену Мінськими угодами зброю. Загалом терористи відкривали вогонь 25 разів.

Найвищу активність ворог демонстрував на Луганському напрямку. Тут обстріляно сім населених пунктів. У тому числі два – з мінометів. На Донецькому напрямку неспокійно було за традиційними «адресами» – на підступах до Авдіївки, Мар’їнки і Павлополя.

Наші хлопці відкривали вогонь у відповідь 15 разів. Надійшла цього разу й скорботна звістка. Під час ворожих обстрілів загинув український військовослужбовець. Окрім того, одного поранено, а ще один отримав бойову травму.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...