Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Військо очищається від корупціонерів

Автор:

|

Червень 18, 2018

|

Рубрика:

Військо очищається від корупціонерів

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) повідомляє у понеділок, 18 червня, що військові контррозвідники виявили вимагання командиром одного з підрозділів Збройних Сил України хабара від підлеглого офіцера. Той хоче перевестися до іншої військової частини, а щоб начальник не перешкоджав, повинен був заплатити 6 тисяч гривень ($228). До отримання грошей була залучена дружина затриманого за хабарництво. Військовою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за статтею «Зловживання впливом», якою передбачено від трьох до восьми років позбавленням волі з конфіскацією майна.

Тим часом оприлюднене 18 червня зведення із зони бойових дій інформує, що минулої доби ворог 20 разів відкривав вогонь по українських позиціях. При цьому 6 разів гатив із мінометів. Підрозділи Об’єднаних сил давали окупантам адекватну відповідь.

Під час обстрілу Кримського, що на Луганському напрямку, отримав поранення один захисник України. Більше втрату наших лавах учора не було. А у супротивної сторони, як доповідає розвідка, –  п’ятеро поранених.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply