Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Війна війною, а польоти за розкладом

Автор:

|

Квітень 01, 2016

|

Рубрика:

Війна війною, а польоти за розкладом

одесааеропорт

Бойові дії на Донбасі, безперечно, негативно вплинули на інтенсивність руху літаків  територією України. Воно й зрозуміло, авіакомпанії не хочуть наражати пасажирів на небезпеку, пам’ятаючи про трагічну долю малазійського Boeing 777, збитого контрольованими Москвою терористами позаторік влітку. Однак тверезий розрахунок вже починає переважати надмірне перестраховування, якщо йдеться про маршрути, що пролягають подалі від небезпечного регіону.

Так, після дворічної перерви поновила польоти з Мюнхена в Одесу здавна відома німецькою педантичністю і добротністю Lufthansa. Перший рейс вже успішно здійснено. Ще однією європейською столицею, з якою повітряний міст з’єднує тепер українську Перлину біля моря, став Відень. За перевезення взялася компанія Austrian Airlines. До послуг пасажирів – авіалайнери Airbus и Bombardier. Незабаром до справи підключиться й естонська Nordic Aviation, яка у травні планує відкрити прямий рейс за маршрутом Одеса – Таллін.

Є тут ще й додатковий нюанс. Після окупації Криму, іноземці, які звикли відпочивати на чорноморському узбережжі України, переорієнтовуються на пляжі Одещини. Це ще торік відзначали місцеві туроператори. Ласкаво просимо!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply