Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Війна проти російських банкоматів

Автор:

|

Березень 13, 2017

|

Рубрика:

Війна проти російських банкоматів

Про те, що її оголошено, повідомили 13 жовтня провідні українські інтернет-видання. Першоджерелом інформації називають сайт «Азов» (azov.press). Про масовість говорити не доводиться. Наразі твердять про кілька десятків банкоматів російських банків, які були заблоковані невідомими особами. «Українська правда» звертає увагу, що на сайтах правоохоронних органів повідомлень про ці інциденти розшукати не вдалося. Не чути також традиційного у подібних випадках пропагандистського галасу з Росії.

Сайт «Азову» називає виконавців акції «невідомими патріотами» і докоряє Національному банку України за те, що російські банки й далі працюють у нашій державі, хоча йде вже третій рік війни. Описано і методику дій активістів. Вони заливали монтажною піною робочі отвори у банкоматах, таким чином роблячи їх непридатними для використання. Причому на немалий час. Окрім того, двері банків та самі банкомати були заліплені плакатниками на клейкій основі. На них написане промовисте гасло затіяної операції – «#RUSBANKOVER».

Сам Національний Корпус, як можна зрозуміти, не бере на себе відповідальності за скоєне, однак заявляє про підтримку цієї антиросійської ініціативи.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...