Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 14, 2020

Війна не знає вихідних

Автор:

|

Листопад 06, 2017

|

Рубрика:

Війна не знає вихідних

У цьому переконує зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене 6 листопада. Хоча учора й була неділя, контрольовані кремлівською вдалою бандформування продовжували загострювати ситуацію на лінії фронту. І робили це різко та з особливим цинізмом. Окупаційні війська, наперекір Мінським угодам, застосовувати важке озброєння, яке давно повинно було бути відведеним від лінії розмежування.

Зокрема, проросійські терористи обстріляли з реактивних систем залпового вогню «Град» два прифронтові населені пункти Донеччини. По Авдіївці випущено 137 реактивних снарядів, а по Опитному – 110.

Загалом минулої доби ворог відкривав вогонь по українських позиціях 23 рази. Це число не надто відрізняється від бойової статистики недавніх днів. Але використовувана зброя не входить у жодне порівняння з попередніми випадками. Про «Гради» ми вже згадували. А окрім того, загарбники гатили вночі по околицях Авдіївки з 82-міліметрових мінометів та великокаліберних кулеметів. Наші підрозділи, що займають оборону поблизу Пісків, були обстріляні з мінометів двох калібрів та із 122-міліметрових гармат. Озивалися міномети сепаратистів і на кількох інших ділянках фронту.

Сили АТО 14 разів відкривали вогонь у відповідь. Поранення під час бойових дій отримали двоє українських військовослужбовців.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply