Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Відверті вислови Олександра Лукашенка

Автор:

|

Лютий 03, 2017

|

Рубрика:

Відверті вислови Олександра Лукашенка

Білоруський лідер у п’ятницю, 3 лютого, провів з представниками громадськості, білоруськими та закордонними журналістами зустріч, якій за особливість формату організатори дали назву «Велика розмова з Президентом». Про реальні її розміри наразі коментарів нема. Однак була низка доволі важливих і показових заяв, які вже жваво обговорюють засоби масової інформації.

Сайт «ВВС», наприклад, звернув увагу на те, що Олександр Лукашенко запропонував порушити кримінальну справу проти голови Россільгоспнагляду Сергія Данкверта, бо той чинить перешкоди постачанню білоруського продовольства до Росії.

«Українська правда» зосередилася на очевидному для всіх загостренні у відносинах наших північних сусідів з Російською Федерацією. За словами Олександра Лукашенка, у Росії з’явилася настороженість, що Білорусь піде на Захід. Втім, «настороженість» – це ще надто м’який, дипломатично причесаний вислів. Насправді Кремль поводить себе з традиційною зухвалістю. Наведемо лише два вислови білоруського президента, цитуючи за агенцією «БЕЛТА».

«Через нерівні ціни, нерівні умови Білорусь втратила тільки через оцей ціновий фактор $ 15 млрд. Вони визнають цю цифру і дали зараз нам аж $ 5 млрд кредитів. Ну добре, вилучити у нас $ 15 млрд через ціни, потім нам же дати наші гроші (та й то, тільки третю частину) під відсоток у три рази більший, ніж МВФ. Це нормально?»

«Я ніколи не нариваються на неприємності. Я вже багато спробував і обпікся на усьому, що попало. Де треба, можу відступити й бути гнучким, але, коли ображають мою державу і народ, я з цим ніколи не змирюся».

Світлини «БЕЛТА».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply