Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Відтепер Єреван має свій Майдан?

Автор:

|

Липень 21, 2016

|

Рубрика:

Відтепер Єреван має свій Майдан?

EREVAN-111

У четвер, 21 липня, Слідчий комітет Вірменії порушив кримінальну справу за фактом масових заворушень, які сталися напередодні у Єревані. Загалом затримано 16 безпосередніх учасників. В офіційному повідомленні сказано, що група маніфестантів порушувала громадський порядок, супроводжуючи це нищенням майна і застосуванням сили до працівників поліції. Не виключено, що число затриманих незабаром зросте. Адже здійснюються слідчі та оперативно-розшукові заходи, вивчаються відео матеріали.

Раніше прес-служба вірменської поліції повідомила, що після зіткнень між правоохоронцями і мітингувальниками в Єревані, які розпочалися наприкінці доби в середу, поранено 51 особу, в тому числі 29 поліцейських. Є постраждалі й поміж журналістів.

Акція непокори, в якій брали участь близько 200 осіб, відбувалася неподалік захопленої 17 липня озброєними людьми будівлі полку патрульно-постової служби. Її учасники планували перешкодити поліції, яка, на їхню думку, мала намір провести спецоперацію. Внаслідок провокаційних дій у поліцейських почали кидати камінням. З сусідніх вулиць принесли сміттєві баки для барикад. Поліція у четвер вночі розігнала мітингувальників. Президент і органи державної влади республіки наразі не висловлювалися з приводу цих подій.

EREVAN-2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...