Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Відставку Терези Мей планують її однопартійці

Автор:

|

Вересень 20, 2018

|

Рубрика:

Відставку Терези Мей планують її однопартійці

Щоденна британська газета «The Telegraph» у четвер, 20  вересня, оприлюднила службову записку Консервативної партії. Як саме такий документ потрапив у розпорядження журналістів, невідомо. Однак з нього випливає висновок, що Прем’єр-міністра Великої Британії Терезу Мей може відправити у відставку партія, лідером якої вона є.

Зокрема, стверджується, що парламентська група Консервативної партії запропонує Терезі Мей за власним бажанням піти з посади після березня наступного року. На цей час заплановано вихід Сполученого Королівства з Євросоюзу. Колеги чинного прем’єра незадоволені її позицією щодо «Брекзіту». Наприклад, її засуджують за плани залишити державу в зоні вільної торгівлі з ЄС. У службовій записці названі й можливі кандидати на посаду очільника британського уряду. У їх числі – колишній міністр закордонних справ Борис Джонсон та Джеремі Гант, який його замінив.

Вихід Великої Британії з Євросоюзу запланований на 29 березня 2019 року. Далі настане перехідний період. Євроскептики наполягають на виході з Європейського єдиного ринку, Митного союзу ЄС, а також припинення дії юрисдикції Суду Євросоюзу на території Сполученого Королівства.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply