Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Відставка у Мадриді після тріумфу у Києві

Автор:

|

Травень 31, 2018

|

Рубрика:

Відставка у Мадриді після тріумфу у Києві

Сенсаційну новину поширили у четвер, 31 травня, провідні інформаційні агенції світу. Головний тренер футбольного клубу «Реал» (Мадрид) Зінедін Зідан оголосив, що йде з посади. Таку заяву він зробив лише через п’ять днів після того, як першим в історії виграв з командою три Ліги чемпіонів поспіль. Фінальний матч, у якому «Реал» здобув перемогу над «Ліверпулем», нагадаємо, відбувся у Києві.

«Все змінюється, – пояснив на прес-конференції своє рішення Зінедін Зідан. – Я вважаю, що клуб повинен перемагати і далі, але йому потрібні зміни. Інший тип тренера, інші методи». Жодної інформації про те, хто заповнить вакансію, наразі немає. Про будь-які варіанти його власного працевлаштування також не повідомлялося.

Зінедін Зідан був головним тренером «Реала» з початку 2016 року. За два з половиною роки він виграв з клубом дев’ять трофеїв. Кільком його попередникам для досягнення таких результатів потрібно вісім років.

Світлина: ось так гравці «Реала» дякували своєму наставнику після закінчення фіналу Ліги чемпіонів на «Олімпійському» у Києві.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply