Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Відставка міністра фінансів України

Автор:

|

Червень 06, 2018

|

Рубрика:

Відставка міністра фінансів України

У середу, 6 червня, прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив мережі у Facebook: «Підписав подання до Верховної Ради на звільнення з посади міністра фінансів Олександра Данилюка. Після спровокованого ним конфлікту на засіданні Уряду він дозволив собі дії, які, на мій погляд, несумісні з подальшим перебуванням на посаді члена Кабінету Міністрів. Поширення викривленої інформації серед наших міжнародних партнерів напередодні важливих для України перемовин з ЄС могло поставити під загрозу їх результати».

23 травня на засіданні уряду Олександр Данилюк добивався призначення свого радника Яни Бугрімової на посаду заступника міністра. Публічну трансляцію засідання було припинено, але очевидці повідомили про нетривалу словесну перепалку Олександра Данилюка з Володимиром Гройсманом.

Пізніше Олександр Данилюк написав листа до «Великої сімки». Як сам пояснив, з наміром «уникнути двозначності та маніпуляцій» у його конфлікті з прем’єром. Вочевидь, у тексті було й таке, що категорично не сподобалося Володимиру Гройсману.

Світлина: Олександр Данилюк і Володимир Гройсман.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply