Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Відповідь на цинізм московської «дипломатії»

Автор:

|

Травень 30, 2018

|

Рубрика:

Відповідь на цинізм московської «дипломатії»

Інтернет-видання «Українська правда» у середу, 30 травня, повідомляє про чергове засідання Ради безпеки ООН. Виступаючи на ньому, постійний представник Росії Василь Небензя використав з пропагандистською і політичною метою факт вбивства у Києві колишнього російського журналіста Аркадія Бабченка, заявивши: «В Україні зачищають і закривають неугодні ЗМІ. Під яким приводом це робиться. Правильно – під тим, що вони агенти Кремля. Незалежних і опозиційних журналістів вбивають, злочини не розслідуються. Щойно, сьогодні в Києві був убитий російський громадянин, журналіст Аркадій Бабченко».

Присутній на засіданні міністр закордонних справ України Павло Клімкін прореагував на цей цинізм і нагадав, що до приїзду в Україну Аркадій Бабченко був змушений покинути Росію через напади і погрози йому і його сім’ї. «Він продовжив боротися за демократичну Росію з України. І, звісно, Москва завжди розглядала його як ворога», – наголосив очільник українського дипломатичного відомства.

Тим часом почала діяти народна дипломатія. У середу, 30 травня, у соціальних мережах з’явилися повідомлення, що у Києві активісти обклеюють огорожу російського посольства портретами Аркадія Бабченка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply