Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Відновив роботу КПВВ «Станиця Луганська»

Автор:

|

Вересень 09, 2018

|

Рубрика:

Відновив роботу КПВВ «Станиця Луганська»

В оприлюдненому у неділю, 9 вересня, зведенні прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) повідомляє, що ситуація у зоні бойових дій залишалася напруженою, однак цілком контрольованою нашими військами. Проросійські бандформування минулої доби 25 разів відкривали прицільний вогонь по українських позиціях. Заборонене Мінськими угодами озброєння не застосовувалося.

Інформація про ворожі обстріли надійшла від наших підрозділів, які захищають Кримське, Золоте, Луганське, Світлодарськ, Майорськ, Південне, Лебединське, Верхньоторецьке, Красногорівку, Мар’їнку, Павлопіль, Гнутове та Водяне. Один боєць Об’єднаних сил отримав поранення. Надійшла і скорботна звістка – у дорожньо-транспортній пригоді загинуло двоє наших військовослужбовців.

За даними розвідки, учора убито двох окупантів, а ще п’ятьох поранено.

Ще одна новина дня – після проведення реконструкції та розбудови відновив роботу контрольний пункт в’їзду-виїзду (КПВВ) «Станиця Луганська». Його  пропускна спроможність зросла з 6 тисяч до 10-12 тисяч осіб на добу. Це дуже важливо, адже відновлений коридор є єдиним на Луганщині.

Світлина: КПВВ «Станиця Луганська».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply