Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 16, 2019

Відновлено водопостачання Авдіївки та Ясинуватої

Автор:

|

Грудень 10, 2016

|

Рубрика:

Відновлено водопостачання Авдіївки та Ясинуватої

1210___01-2

Зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене 10 грудня, повідомляє про чергове загострення ситуації у зоні бойових дій. Минулої доби окупаційні війська відкривали вогонь 31 раз, що вдвічі більше, ніж попередньої. Цього разу у тексті зведення особливо виділено Луганський напрямок. Тут з мінометів двох калібрів терористи обстріляли Троїцьке та Новозванівку, а з великокаліберних кулеметів, стрілецької зброї та гранатометів – ще шість населених пунктів, у тому числі й Станицю Луганську. Навпроти села Жовтого обладнав позицію ворожий снайпер. Злочинну діяльність снайперів помічено і на Маріупольському напрямку. Тут окупанти з особливою наполегливістю обстрілювали Широкине, у тому числі й з озброєння бойових машин піхоти (БМП) та 122-міліметрових гармат. На Донецькому напрямку під вогнем терористів котрий день залишається Авдіївка.

Поки ворог руйнує, нашій державі доводиться відновлювати знищене та пошкоджене. Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) вжила оперативних заходів, щоб забезпечити відновлення лінії електропередачі, яка живить Донецьку фільтрувальну станцію. Станція залишалася без струму, а мешканці Авдіївки, Ясинуватої та низки сіл – без води. Як повідомив прес-офіцер української сторони СЦКК полковник Тарас Грень, з 10 грудня водопостачання буде відновлено.

На світлині: обстріли загарбників часто стають причиною перебоїв з водопостачанням близьких до зони бойових дій населених пунктів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...