Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Відмовилася від титулу заради кохання

Автор:

|

Вересень 04, 2017

|

Рубрика:

Відмовилася від титулу заради кохання

Онука імператора Японії Акіхіто принцеса Мако Акісіно і працівник юридичної фірми Кей Комура скликали прес-конференцію, на якій оголосили про свої заручини. Цю новину повідомив 4 вересня сайт ВВС.

Молоді люди познайомилися п’ять років тому в Міжнародному християнському університеті в Токіо. Шлюб вже схвалений імператором, однак для принцеси він означатиме втрату титулу. Японське законодавство не обмежує чоловіків імператорської династії у виборі дружини, проте для жінок існують інші правила. Тут все ще зберігається відомий хіба з книжок поділ на аристократів та простолюдинів. Отож, взявши шлюб з юристом, Мако Акісіно перестане бути принцесою. Втім, не видно, щоб вона цим надто переймалася. ВВС наводить такі її слова: «Я з дитинства знала, що після заміжжя втрачу свій статус. Але хоча я і допомагала імператору і сама в міру своїх можливостей виконувала офіційні обов’язки як член імператорської родини, мені в той же час дуже дороге моя особисте життя».

Крім панни Мако у складі імператорської сім’ї є ще шість незаміжніх принцес. І в Японії вже чуються побоювання, що імператорська сім’я не зможе виконувати свої обов’язки, якщо принцеси виходитимуть заміж за простолюдинів і втрачатимуть титул.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply