Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Відколи Арсеній Яценюк для Донбасу своїм став?

Автор:

|

Квітень 08, 2016

|

Рубрика:

Відколи Арсеній Яценюк для Донбасу своїм став?

MICT_n__16-04-08__02_Яценюк

Необхідність відставки Арсенія Яценюка часто пояснюють втрату суспільством довіри до його уряду. Справді, щось не доводилося чути голосів на його захист, окрім тих, що лунають від функціонерів його партії. Аж раптом російськомовний сайт «Донецкие вести» (donetskie.com) опублікував статтю під заголовком «Що залишить Яценюк?» З тексту напрошується висновок, що кращого прем’єра, ніж нинішній, в Україні просто не може бути. До речі, й сказати краще, ніж у статті написано, неможливо. Тому просто процитуємо.

«Найголовніше, що залишає Яценюк наступному прем’єру, це гроші в бюджеті. Їх вистачає на своєчасні виплати зарплат бюджетникам, пенсій, субсидій, фінансування армії. І весь цей час виплати йшли без затримок. Плюс інерція – підвищення соцстандартів у травні забезпечено реальними надходженнями до бюджету і вперше за два роки у лютому – зростання промвиробництва».

«Крім того уряд Яценюка залишить нам енергетичну незалежність».

«Тарифи – не низькі, а чесні».

«Бюрократія втратила колишні позиції. Вона не знищена, але відступила».

Все, цього цілком вистачає, щоб зрозуміти тематичну спрямованість От тільки не зрозуміло, що це таке? Найпростіше пояснення – втративши підтримку вчорашніх партнерів, Арсеній Петрович намагається знайти їх в таборі опонентів. Версія має право на існування, але живемо ж у час торжества політтехнологій. Одна з них називається «задушити в обіймах». Тому цілком ймовірно, що недруги пана Яценюка спеціально замовили хвалебну статтю, щоб створити йому зайві клопоти. Мовляв, людоньки, гляньте, що робиться, його вже донецькі захищають!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply