Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Відкладене голосування звільнених від окупації

Автор:

|

Червень 07, 2018

|

Рубрика:

Відкладене голосування звільнених від окупації

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у четвер, 7 червня, презентував на IX Національному експертному форумі Стратегію відновлення цілісності України і деокупації Донбасу «Механізм малих кроків». Оглядачі звернули увагу на те, що автор пропонує ввести тимчасовий мораторій на участь мешканців нинішніх так званих «ДНР» та «ЛНР» у виборах Президента та Верховної Ради. Як оптимальний варіант названо 3-5 років після деокупації цих територій.

«Найбільш адекватний часовий проміжок між припиненням вогню і проведенням виборів – 3 роки після припинення вогню. Якщо вибори проводяться раніше, ніж через 2 роки після припинення вогню у випадку молодих демократій, і менше, ніж через 1 рік – у випадку розвинених демократій, це призводить до відновлення збройного протистояння», – наголошує Арсен Аваков.

За його словами, цей час необхідний для забезпечення умов чесного і вільного волевиявлення і формування поміркованої місцевої сили, здатної створити противагу радикалам. А поспішне проведення виборів може сприяти посиленню і відновленню конфлікту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply