Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Від антиукраїнської акції вже нема й сліду

Автор:

|

Березень 18, 2017

|

Рубрика:

Від антиукраїнської акції вже нема й сліду

У Києві в ніч на 18 березня невідомі облили фарбою пам’ятник українській поетесі Олені Телізі, відкритий наприкінці минулого місяця у Бабиному Яру. Ця обурлива антиукраїнська акція викликала швидке реагування уряду. Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко на своїй facebook-сторінці пообіцяв невідкладно відновити пам’ятник. Однак громадські активісти зуміли випередити урядові сили. Впродовж дня декілька небайдужих зійшлися для спонтанної толоки та вичистили пам’ятник від фарби.

«Кілька годин спільної праці: друзів, що відгукнулися, клінінговоі компанії; Олена Теліга вже заново народилася! Увага громади, журналістів тепер прикута до якнайшвидшого розслідування – хто вчинив вандалізм!», – зазначив депутат Київської міської ради Вадим Васильчук.

Правоохоронці вже заявили, що розшукують свідків та очевидців події. Прес-служба Нацполіції зазначила – вирішується питання про відкриття справи за ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Нагадаємо, Олена Теліга – українська поетеса, публіцист, літературний критик та активна діячка материнської Організації Українських Націоналістів, членів якої було прийнято називати «мельниківцями».

Світлини: Павло Розенко, Вадим Васильчук.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...