Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Верховна Рада заслухала головних антикорупціонерів

Автор:

|

Квітень 04, 2018

|

Рубрика:

Верховна Рада заслухала головних антикорупціонерів

У середу, 4 квітня, перед депутатами парламенту відзвітували керівники Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький. Далі виступили представники депутатських фракцій і груп, які доволі жорстко критикували діяльність антикорупційних органів.

Особливо гостро висловлювався лідер Радикальної партії свого імені Олег Ляшко. Він заявив, що НАБУ і САП, чиї керівники отримують «космічні зарплати», замість боротися з корупцією, займаються самопіаром і «обслуговують інтереси політичних кланів».

Сергій Власенко від «Батьківщини» причиною неефективності цих антикорупційних органів назвав вплив на них Адміністрації президента та інших представників влади і закликав нарешті розірвати «пуповину залежності» від чинної влади і ставати «реально незалежними».

Раніше неодноразово надходила інформація про ймовірні суперечності між очільниками головних антикорупційних інституцій країни. Але 4 квітня Артем Ситник і Назар Холодницький заявили у Верховній Раді про відсутність конфлікту між очолюваними  відомствами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply