Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Венесуельські спецслужби заблокували вхід до парламенту республіки

Автор:

|

Травень 14, 2019

|

Рубрика:

Венесуельські спецслужби заблокували вхід до парламенту республіки

Вхід до парламенту Венесуели блокують боліваріанської служба національної розвідки, а також представники нацполіціі і військові. Офіційно оголошено, що в будівлі йде перевірка інформації про вибуховий пристрій. В приміщення не пускають опозиційних депутатів. Про це 14 травня ввечері повідомляє Reuters.

«Все це є частиною шоу, що перешкоджає роботі Національної асамблеї. Це диктатура, яка переслідує дисидентів, а ми боремося за політичні зміни », – заявив Reuters депутат Хуан Пабло Гуаніпа. Раніше повідомлялося, що влада збирається притягнути кількох опозиційних депутатів до відповідальності за участь у невдалому перевороті.

Різкий стрибок політичної напруженості 30 квітня, після того як венесуельська опозиція розповсюдила в соцмережах відео, записане на авіабазі “Карлота”, на якому лідер опозиції Гуайдо заявляє, що його підтримують численні військовослужбовці. Незабаром після цього біля авіабази почалися сутички між військовими і тими з них, хто перейшов на бік опозиції. 1 травня Гуайдо планував старт фінальної фази так званої “Операції Свобода”, мета якої – усунення від влади Ніколаса Мадуро, проте спроба не увінчалася успіхом, військові швидко придушили протести. Пізніше Гуайдо в інтерв’ю газеті The Washington Post визнав, що при підготовці акцій були допущені помилки, зокрема, переоцінена підтримка опозиції з боку армії.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply