Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 18, 2019

Ведучі радіо «Ехо Москви» вивчають українську

Автор:

|

Червень 26, 2017

|

Рубрика:

Ведучі радіо «Ехо Москви» вивчають українську

А все тому, що говоритимуть нею в ефірі. Про це 26 червня повідомляє сайт ВВС. Радіостанція «Ехо Москви» оголосила про запуск передачі українською мовою. Планується, що вона виходитиме кожної середи о 16:35 за московським часом. Тривалість випуску – півгодини.

«Взявся вивчати українську мову», – розповів ведучий Олексій Соломін і закликав слухачів дзвонити в ефір програми і задавати запитання українською. Він також запросив до товариства Матвія Ганапольського. Цьому відомому журналістові легше. Як уродженець Львова, розмовляє українською з дитинства. На «Ехо Москви» веде передачі з 1991 року. У березні 2014-го повернувся в Україну і почав працювати в українських ЗМІ. Торік 20 липня Президент України Петро Порошенко надав Матвію Ганапольському українське громадянство.

Головний редактор «Еха Москви» Олексій Венедиктов підтвердив ВВС, що перший випуск програми української мовою в ефірі радіостанції вийде вже у найближчу середу, 28 червня. А Матвій Ганапольський, не заперечуючи проти своєї участі у ній, пожартував, що «рівно о 17:00 «Ехо» закриє російська влада. Правда про Україну для масової аудиторії в Росії вкрай потрібна. Адже кремлівська пропаганда успішно ліпить з українців образ ворога. За даними травневого опитування «Левада-центру», більшість (59%) росіян погано ставляться до України. «Дуже добре» – лише  2%, а переважно добре – 24%.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...